Pożyczka na start

Przedsiębiorcy często zmagają się z brakiem wystarczających środków na początkowe opłaty i inwestycje. Zbyt małe oszczędności są jednym z większych przeszkód do otwarcia działalności. Istnieje jednak możliwość pozyskania środków, na przykład poprzez uzyskanie kredytu na start.

Początkujący przedsiębiorcy muszą bardzo uważać na zachęcające hasła “ kredyt na start”, ponieważ instytucje finansowe raczej niechętnie wspierają nowo otwarte firmy. Jest to dla nich dość ryzykowne, ponieważ taka działalność nie posiada, przynajmniej na początku stałego dochodu, ani nie ma gwarancji, że firma się rozwinie.
Kredyt na otwarcie firmy tak naprawdę przeznaczony jest dla firm, które istnieją już minimum 12-18 miesięcy, w zależności od banku. Co więcej, początkujący przedsiębiorcy, w porównaniu do firm z dłuższym stażem, mogą liczyć na niższe kwoty finansowania i gorsze warunki spłaty kredytu.
Pożyczka w banku nie jest jedyną możliwością pozyskania środków na rozpoczęcie działalności. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z rządowych programów, które oferują nowym firmom pieniądze na start. Można również poszukać i zachęcić inwestorów, którzy przekażą środki, aby mieć szansę na rozkręcenie biznesu.

Pożyczka na start
Przewiń na górę
Call Now Button