Rejestracja spółek online-zmiany 2021 r.

W dobie cyfryzacji zakładanie spółek online stało się popularne i dokonać można tego całkowicie zdalnie. Rejestracja spółki online składa się z kilku etapów, które należy wykonywać zgodnie ze wskazówkami portalu S24. O tym jak założyć spółkę w 5 krokach dowiedzieć można się klikając tutaj.

Systemy rejestracyjne są coraz to bardziej nowoczesne i udoskonalane. Krajowy Rejestr Sądowy w szczególny sposób musi przygotować się i swoje systemy na 2021 rok, w którym to pojawić ma się nowy rodzaj spółki. Już 1 marca 2021 roku do spółek kapitałowych ma dołączyć prosta spółka akcyjna, której rejestracji dokonać będzie można, a nawet trzeba całkowicie online.
Już teraz zakładanie spółek przez Internet kojarzone jest z łatwością, szybkością i wygodą. Prosta spółka akcyjna będzie skłaniała do wykorzystywania innowacyjnych technologii, a w szczególności do elektronicznego zakładania spółek i zarządzania nimi.

Przebieg rejestracji spółki online zależy od rodzaju spółki, ale w większości przypadków jest prosty, a działalność spółki zacząć można już po 24h!

Rejestracja spółek online-zmiany 2021 r.
Przewiń na górę
Call Now Button