Rejestracja spółki z o.o. samemu czy z pomocą specjalistów?

Wielu przedsiębiorców chcących założyć działalność szuka w internecie krótkiej instrukcji, jak przeprowadzić cały proces rejestracyjny. Nie jest to jednak łatwe zadanie, dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów, którzy za niewielką opłatą zajmą się wszystkimi zadaniami, pomogą i doradzą.

Spółkę można założyć stosunkowo szybko, sama sesja rejestracyjna zajmuje ok 1,5h podczas, której m.in. wprowadza się wszystkie dane spółki i wspólników, tworzy i dostosowuje umowę spółki, czy podpisuje i składa wniosek rejestracyjny. Sąd w ciągu 1-3 dni roboczych rozpatruje wniosek i rejestruje spółkę. Po założeniu spółki eksperci pomagają również w wypełnieniu dodatkowych dokumentów do Urzędu Skarbowego oraz na życzenie Klienta formularzy zgłoszeniowych do VAT i VAT EU.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem składającym się z kilku etapów i ważne jest, aby każdy z nich został przeprowadzony bezbłędnie, gdyż tylko to da gwarancję, że w późniejszym funkcjonowaniu firmy nie wystąpią żadne nieprzewidziane komplikacje.

Rejestracja spółki z o.o. samemu czy z pomocą specjalistów?
Przewiń na górę
Call Now Button