S24 – sposób na szybkie zarejestrowanie spółki z o.o.

Czy S24 jest sposobem na szybkie i łatwe zarejestrowanie spółki z o.o.? Na co warto zwrócić uwagę w procesie rejestracji spółki w systemie S24?

Z artykułu dowiesz się:

Czym jest system S24?

Na czym polega procedura rejestracji w S24?

Jakie spółki można założyć w S24?

O czym pamiętać podczas rejestracji spółki w S24?


 

Czym jest system S24?

Portal S24 umożliwia zawiązanie i rejestrację spółki za pośrednictwem Internetu. Za jego pośrednictwem możemy złożyć wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego. Istotnie należy tutaj zaznaczyć, że decydując się na założenie spółki w S24 obligatoryjnie musimy skorzystać z udostępnionego w systemie wzorca umowy, bez możliwości modyfikacji zapisów.

Osoba, która będzie korzystać z systemu, musi się w nim zarejestrować, co umożliwia opcja na ekranie startowym. Tylko zarejestrowana osoba może zalogować się do systemu. Dopiero dla zalogowanego użytkownika dostępne są zasoby systemu umożliwiające rejestrację spółki z o.o. z wykorzystaniem wzorca umowy.

Sprawdź również: Konto w S24

Procedura rejestracji spółki S24

Tworząc przedsiębiorstwo (przycisk “dodaj przedsiębiorstwo”) należy podać tylko jego podstawowe dane – firmę (nazwy) ze wskazaniem formy prawnej (spółki z o.o.) i siedziby. Po wybraniu tak utworzonego przedsiębiorstwa w tworzonych dokumentach i wnioskach system będzie automatycznie umieszczał podane wówczas oznaczenia. Tak utworzone dokumenty i wnioski będą dostępne tylko dla danego przedsiębiorstwa.

Jakie spółki można założyć w S24?

S24 – czy to odpowiedni sposób na szybkie zarejestrowanie spółki z o.o.? O czym pamiętać?

  • konieczność posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego
  • opłaty dokonuje się za pomocą płatności elektronicznych
  • konieczność skorzystania z wzorca umowy
  • późniejsze aktualizacje danych możliwe również za pomocą S24

 

Założenie spółki w S24 jest wygodnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców z całej Polski, którzy chcą zoptymalizować procedurę rejestracji firmy do minimum.

 

 

s24-rejestracja-spolki-s24
s24-rejestracja-spolki-s24
S24 – sposób na szybkie zarejestrowanie spółki z o.o.
Przewiń na górę
Call Now Button