OFERTA REJESTRACJI SPÓŁKI

rejestracja-spolki-online

Konsultacje, rejestracja użytkownika​

Procedura rejestracji spółki za pośrednictwem Internetu obliguje do założenia konta w systemie elektronicznym, który jest dostępny  zarówno dla obywateli Polski jak i cudzoziemców. Warto podkreślić, że założenie spółki online wymaga posługiwania się podpisem elektronicznym lub profilem ePUAP. Korzystając z naszej pomocy w krótkim czasie zarejestrujesz konto w systemie oraz pozyskasz obowiązkowe podpisy elektroniczne.

wnioski-krs

Wprowadzenie danych do formularza

Decydując się na współpracę z naszą Kancelarią otrzymujesz kompleksową pomoc w kwestii wypełnienia formularza oraz dokumentów związanych z rejestracją spółki. Oferujemy pełne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego numeru PKD dla planowanej działalności. W imieniu Klienta wprowadzimy dane do systemu oraz prześlemy wnioski do odpowiednich urzędów, aby znacznie przyspieszyć czas wejścia na rynek.

wnioski-e-krs

Aktywacja e-podpisu, wysłanie wniosku

Podpisanie dokumentów rejestracyjnych spółki obliguje do posługiwania się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub Profilem Zaufanym e-PUAP. Wniosek powinien podpisać każdy wspólnik rejestrowanej spółki. W naszej Kancelarii uzyskasz profesjonalną pomoc w zakresie wyrobienia i aktywacji podpisu elektronicznego oraz wysłania właściwych formularzy rejestracyjnych.

wnioski-do-krs-online

Złożenie pozostałych dokumentów do KRS i US

W zakres usług naszej Kancelarii wchodzi również złożenie odpowiednich formularzy do KRS oraz US. Pomożemy złożyć oświadczenie informujące o pokryciu wkładów kapitału zakładowego w całości, deklarację PCC-3,  zgłoszenie identyfikacyjne NIP-8. Przedsiębiorcom, których działalność opierać się będzie na sprzedaży towarów lub usług oferujemy pomoc w złożeniu wniosku o rejestrację spółki jako podatnika VAT.

SZEROKA OFERTA USŁUG

Zakres naszej oferty jest znacznie szerszy, jeśli powyżej nie znalazłeś interesującej Cię usługi napisz do nas, z pewnością będziemy mogli Ci pomóc.

Przewiń do góry